بررسی پروژه‌های راهداری شهرستان سلماس

بررسی پروژه‌های راهداری شهرستان سلماس
در جلسه‌ای با حضور فرماندار، نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان پروژه‌های راهداری این شهرستان بررسی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در جلسه‌ای با حضور فرماندار، نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی و مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی پروژه‌های راهداری شهرستان سلماس در محل دفتر فرماندار این شهرستان مورد بررسی قرار گرفت.

"مرتضی اصغری" فرماندار سلماس نیز ضمن تقدیر از اقدامات شایسته اداره اهداری و حمل و نقل جاده‌ای  گفت: محور‌های مواصلاتی سلماس جزو محور‌های شریانی و مهم استان است که توجه و اعتبار ویژه برای نگهداری و ایمن سازی آن در بازه‌های زمانی مستمر را طلب می‌کند.

"شهروز برزگر" نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از شخص ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور بابت توجه و عنایت ویژه نسبت به پروژه‌های راهداری شهرستان سلماس و عملکرد مثبت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی در این شهرستان افزود: امنیت و ایمنی رو افزون محور‌های مواصلاتی شهرستان سلماس نشان دهنده توجه ویژه به آن است که امید میرود با اجرا و اتمام پروژه‌های راهداری شاهد تداوم آن باشیم.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای آذربایجان غربی هم در این جلسه ضمن معرفی اهم پروژه‌های راهداری شهرستان سلماس گفت: اصلاح نقاط پر تصادف تقاطع آبگرم و تقاطع تمر در محور سلماس - ارومیه با اعتبار ۴۴ میلیارد ریال، اجرای روشنایی نقطه‌ای در هفت نقطه محور سلماس - ارومیه و سلماس - خوی با اعتبار ۱۰ میلیارد ریال، رفع مشکل روشنایی حاشیه محور سلماس - خوی و گردنه قوشچی، ایمن سازی محور سلماس خوی با اعتبار ۷۰ میلیارد ریال و خط کشی محور‌های اصلی و شروع خط کشی محور‌های روستایی از مهمترین پروژه‌های راهداری این شهرستان را شامل می‌شود.

ارسلان شکری ادامه داد: تعریض و بهسازی خروجی محور روستایی مغانجوق و سلماس - هفتوان با اعتبار ۵۰ میلیارد ریال، روکش آسفالت محور تازه شهر بطول ۴ کیلومتر و اعتبار ۱۵ میلیارد ریال و نیز روکش آسفالت در محور کوزه رش و ۵ محور روستایی دیگر جزو سایر پروژه‌های راهداری شهرستان سلماس است.

گفتنی است از محورهای  سلماس - هفتوان و مغانجوق بازدید میدانی بعمل آمد.