رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سلماس معرفی شد.

رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سلماس معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مراسم معارفه رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سلماس با حضور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان آذربایجان غربی ،فرماندار شهرستان در محل فرمانداری شهرستان سلماس برگزار شد.

 علی اکبر عسگری فرماندار شهرستان سلماس در این مراسم با اشاره به اینکه بقای جمهوری اسلامی و انقلاب را مدیون خون پاک شهدا و جانبازان و ایثارگران هستیم،اظهار داشت: هشت سال دفاع مقدس نعمت الهی برای بقا و تداوم نظام بود و اگر چنین نبود در ادامه راه دچار مشکل می‌شدیم.

فرماندار سلماس اضافه کرد: خدمت به خانواده های شهدا و ایثارگران از وظایف مهم مردم و مسئولین است، زیرا این انقلاب مرهون ایثارگری ها و فداکارهای شهدا، جانبازان، ایثارگران است و خدمت به آنان مایه افتخار و مباهات است.

عسگری با اعلام اینکه انقلاب ایران به برکت شهدا با اقتدار بیشتر در مسیر آرمان‌های انقلاب قدم می‌گذارد.. افزود: تکریم خانواده ها ی معظم شهدا ، جانبازان و ایثارگران ، تکریم ملتی است که با ایثار و مقاومت از اسلام ، انقلاب وکشور دفاع کردند..
 
در پایان این مراسم سعیدی کیا به ‌عنوان رئیس جدید بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان سلماس معرفی و از زحمات گل حسنی رییس سابق بنیاد شهرستان تجلیل و تقدیر گردید.