پیام تبریک فرماندار شهرستان سلماس به مناسبت آغاز بهار و حلول سال نو

پیام تبریک فرماندار شهرستان سلماس به مناسبت آغاز بهار و حلول سال نو
"مرتضی اصغری" فرماندار شهرستان سلماس در پیامی فرا رسیدن سال 1398را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ متن پیام  فرماندار شهرستان سلماس به شرح زیر است :

بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال

بهار فصل رویش و طراوت است، بیان گر شکوه و جلال خداوند است، آری بار دیگر نشانه‌ای بدیع از آیات الهی در جهان متجلی گشته و زمین آیه‌های رویش و حیات را به تلاوت نشسته است. نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوت، نشاط و شادابی و نوروز، عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی است.

بهار ۱۳۹۸ در حالی فرا می رسد که عاکفان کوی حقیقت در هنگامه تحول و زمان عرشی شدن فرشیان با حضور در صحن و سرای دوست بر سفره ایی از مغفرت و بخشایش الهی با رهانیدن خود از مسائل دنیوی و روزمره به خداجویی، خداطلبی و خداخواهی می پردازند. در اواخر سال ۹۸ ملت بزرگ اسلامی ،انتخابات سرنوشت ساز مجلس شورای اسلامی را در این سال پیش رو خواهند داشت. از مردم  همیشه در صحنه شهرستان سلماس به خاطر همراهی و حضور پرشکوه در صحنه در طول سال 97 قدردانی می نمائیم.

ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهدای والامقام و گلگون کفن ایران اسلامی بویژه شهدای والامقام شهرستان سلماس، فرا رسیدن بهار و نوروز 98 که با ولادت با سعادت امیر المومنین حضرت علی (ع)، روز مرد و گرامی داشت مقام پدر مقارن شده است را به ملت عزیز ایران اسلامی به ویژه مردم شریف سلماس تبریک و شادباش می گویم و از خداوند منان سالی سرشار از نیکویی، برکت، عزت، سعادت و سلامت آرزومندم و امیدوارم در سایه منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) و سیاست های دولت تدبیر و امید، سال 98 سالی سرشار از گشایش، بهروزی و امید و نشاط باشد.