بازدید سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی از پروژه های عمران شهری سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری آذربایجان غربی در جلسه باز آفرینی شهری سلماس در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان گفت: نگاه علمی و مطالعه شده بر حوزه بازآفرینی و سکونتگاههای غیر رسمی میتواند در افق کوتاه مدت بسیاری از دغدغه های مدیریت شهری را حل کند.

پیمان آرامون افزود: در همین راستا برنامه ها باید با برآورد درست از اعتبارات و توانمندیهای شهرستان برنامه ها تبدیل به اقدامات عملی مشترک میان دستگاه‌های اجرایی و خدمات رسان شود.

وی ادامه داد: در این اقدام مشترک ضمن در نظر گرفتن پیوستهای فرهنگی و اجتماعی رویکرد تمامی دستگاههای اجرایی دیده شود.

این مقام مسئول در ادامه سخنان خود خاطر نشان ساخت:در مطالعات شهرسازی بدنبال برند سازی درپارامترهای زندگی شهری بسته به توپوگرافی و معیشت مردم در شهرهای استان هستیم و برهمین اساس برای شهرسلماس ایجاد مسیرهای دوچرخه و پیاده راه پیشنهاد می شود.

اصغری فرماندارسلماس نیز دراین جلسه گفت هدف ازبرگزاری این جلسات احیاء  بهسازی بافت های فرسوده وتاریخی شهر بوده وبا توانمندسازی سکونت گاههای غیررسمی تلاش کنیم تا سطح سرانه خدمات شهری را درمناطق محروم به سرانه قابل قبول واستاندارد نزدیک کنیم

درخاتمه کارشناسان برنامه هاوراهکارهای خودرا درجهت اصلاح وبازافرینی شهری ارائه نمودند

گفتنی است سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار آذربایجان غربی به همراه فرماندار، نماینده مردم سلماس و جمعی از روسای ادارات شهرستان از پروژه های عمران شهری سلماس بازدید کرد.