پیام تبریک فرماندار سلماس به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران

پیام تبریک فرماندار سلماس به مناسبت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران
فرماندار سلماس طی پیامی چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در این پیام آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

"دهه ی فجر آن آئینه یی است که خورشید اسلام در آن درخشید و به ما منعکس شد. مقام معظم رهبری"

ملت ایران با انقلاب اسلامی، حماسه ای عظیم خلق کردند که تاثیرگذارترین رویداد معاصر جهان بوده و با گذشت 4 دهه از عمر پر افتخار و با برکت انقلاب، پرتوافشانی آن روز به روز بیشتر می شود.

پیروزی انقلاب اسلامی ایران تجلی نور دیانت، معنویت و عدالت بر ظلمت ستمشاهی پهلوی بود. نهضتی امیدآفرین و عزت بخش که با قیام پانزده خرداد ۴۲ شکوفا و در پرتو توکل و ایمان به خدا به رهبری پیامبرگونه مردی بزرگ از تبار انبیا که جز عزت اسلام و آزادی انسان در سر نداشت در شرایطی که استبداد و استعمار، ایران را احاطه نموده بود در ۲۲ بهمن ۵۷ به بار نشست.

پیروزی انقلاب اسلامی که مرهون رهبری‌های مدبرانه حضرت امام خمینی(ره)، حضور یکپارچه مردم متدین و آموزه‌های پویای اسلام ناب بوده است، تأثیر فراوانی بر تحولات داخلی، منطقه‌ای و جهانی داشته و موفقیت ها و دستاوردهای متعددی نیز که در عرصه های مختلف صنعت، کشاورزی، پزشکی، سلامت، صنایع دفاعی و تولید نصیب میهن ایران اسلامی شده، برگرفته از روحیه استقلال طلبی و استکبارستیزی مردم همیشه در صحنه است.  این ایام را که یادآور روزهای سرنوشت ساز برای ملت ایران است و در نتیجه ی ایثارگریها و جانفشانی های شهدای گرانقدر ایران اسلامی حاصل شده، گرامی می داریم.

 مجدداً ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران به محضر مقام معظم رهبری و از عموم مردم  همیشه در صحنه شهرستان سلماس دعوت می کنم که همچون گذشته با حضور پرشور و گسترده خود در راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ضمن تجدید میثاق دوباره با آرمان‌های امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری، فریاد آزادی خواهی و استقلال طلبی و پیوند ناگسستنی خود با انقلاب اسلامی و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به گوش جهانیان برسانند.

مرتضی اصغری

فرماندار شهرستان سلماس