بازدید میدانی فرماندار از نقاط سیل زده شهرستان سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ به دنبال بارش شدید باران و تگرگ در عصر امروز ، فرماندار به همراه تنی چند از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سلماس از نقاط سیل زده شهرستان بازدید میدانی کرد.

 مرتضی اصغری  فرماندار سلماس  دراین خصوص اظهار کرد: با هماهنگی خوب اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان، خطرات احتمالی سیل در مسیل ها و روستا برطرف شد اما برق و راه ارتباطی 3 روستای حادثه دیده هنوز قطع است.

اصغری تصریح کرد: اکیپ های راهداری و تیم های اداره برق، جمعیت هلال احمر و نیروهای بسیج، نیروهای خدمات و آتشنشانی شهرداری سلماس به همراه تمامی ماشین آلات خود در محل های سیل زده حضور دارند و در حال امداد رسانی و برآورد خسارات وارده به روستاهای سیل زده هستند.

فرماندار سلماس خاطرنشان کرد: طغیان رودخانه دیرعلی در مسیر پایین دستی خود به سمت روستای صدقیان موجب اختلال در تردد وسایل نقلیه محور سلماس تسوج شده بود که با همت و تلاش نیروهای امدادی و خدماتی، یروهای پلیس راهور، آتشنشانی و نیروهای زحمتکش خدمات شهرداری سلماس، تردد خودروها در این محور در حال بازگشت به حالت عادی است.

همچنین گفتنی است بعد از بازدید میدانی فرماندار به همراه تنی چند از اعضای شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان سلماس از نقاط سیل زده شهرستان، جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران شهرستان در این خصوص در محل فرمانداری برگزار و تصمیم گیری شد.