دومین روز برنامه های گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در سلماس؛

بهره برداری ۴ طرح عمرانی در سلماس

بهره برداری ۴ طرح عمرانی در سلماس
همزمان با دومین روز دهه فجر چهار طرح عمرانی با حدود هفت میلیارد ریال اعتبار هزینه شده در شهرستان‌ سلماس به بهره‌برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ فرماندار سلماس در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: عملیات اجرایی بهسازی مسیر و پیاده روهای تازه شهر از جمله این طرح‌ها بود.

علی اکبر عسگری ادامه داد: برای اجرای این طرح‌ها ۶ میلیارد و ۵٩٠ ریال اعتبار هزینه شده است.

وی ادامه داد: بازدید از واحدهای صنفی شهرستان، بازدید از نحوه ارائه خدمات در پیشخوان دولت و برگزاری یادواره شهدای تازه شهر  از دیگر برنامه‌های دومین روز دهه فجر است.

به گزارش ایرنا با پیروزی انقلاب اسلامی، توجه به عرصه‌های سازندگی و پیشرفت، شتاب بیشتری به خود گرفته و در همین راستا بهبود زیرساخت‌های شهری و مدیریت منابع اقتصادی و انسانی برای نوسازی و توسعه شهرها در اولویت کارهای دولت‌های پس از انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

شهرستان سلماس نیز از این تلاش‌ها و اقدامات بی دریغ مسوولان کشوری و استانی در جهت توسعه و بالندگی بهره مند شده و امسال نیز همچون سال‌های گذشته، در دهه فجر شاهد افتتاح و بهره برداری از طرح های عمرانی و خدماتی زیادی در این شهرستان هستیم.

گفتنی است امسال 67 پروژه عمرانی، خدماتی و تولیدی با اعتبار بالغ بر یک هزار و 150 میلیارد ریال در سطح شهرستان افتتاح و آماده اجرا می باشد.

سلماس با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری شمال آذربایجان‌غربی واقع شده است.