۳۲ طرح عمرانی همزمان با دهه فجر امسال در سلماس به بهره‌برداری می‌رسد

همزمان با دهه فجر؛

همزمان با دهه فجر؛
فرماندار سلماس گفت: ۳۲ طرح عمرانی و خدماتی همزمان با دهه فجر امسال در این شهرستان به بهره‌برداری می‌رسد که برای اجرای آنها ۲۶۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ علی اکبر عسگری روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح‌ها در بخش‌های صنعتی، کشاورزی و خدماتی بوده و برای دهها نفر از جوانان منطقه نیز زمینه اشتغال فراهم می‌کند.

وی اضافه کرد: در بخش کلنگ زنی نیز در این شهرستان، عملیات عمرانی پنج طرح خدماتی از جمله گازرسانی به روستاهای سلماس آغاز می شود.

فرماندار سلماس ادامه داد: برای طرح‌های بخش کلنگ زنی نیز ۴۷۰ میلیارد ریال اعتبار در نظر گرفته شده است.

به گزارش ایرنا با پیروزی انقلاب اسلامی، توجه به عرصه‌های سازندگی و پیشرفت، شتاب بیشتری به خود گرفته و در همین راستا بهبود زیرساخت‌های شهری و مدیریت منابع اقتصادی و انسانی برای نوسازی و توسعه شهرها در اولویت کارهای دولت‌های پس از انقلاب اسلامی قرار گرفته است.

شهرستان سلماس نیز از این تلاش‌ها و اقدامات بی دریغ مسوولان کشوری و استانی در جهت توسعه و بالندگی بهره مند شده و امسال نیز همچون سال‌های گذشته، در دهه فجر شاهد افتتاح و بهره برداری از طرح های عمرانی و خدماتی زیادی در این شهرستان هستیم.

سلماس با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۷۰ کیلومتری شمال آذربایجان‌غربی واقع شده است.