مدیرعامل گاز اشتان آذربایجان غربی در دیدار با فرماندار سلماس:

نزدیک به صد در صد روستاهای بخش مرکزی سلماس به شبکه گاز طبیعی متصل هستند

نزدیک به صد در صد روستاهای بخش مرکزی سلماس به شبکه گاز طبیعی متصل هستند
مدیرعامل شرکت گاز استان در مراسم معارفه مدیر جدید اداره گاز سلماس اظهار کرد: نزدیک به صد در صد روستاهای بخش مرکزی سلماس به شبکه گاز طبیعی متصل هستندوگازرسانی به بخش کوهسار این شهرستان نیز در برنامه گازرسانی قراردارد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ علیرضا شیخی افزود:روند اجرای  پروژه  گاز رسانی به بخش کوهسار از وضعیت مطلوبی برخوردار است و با بهره برداری از این پروژه  ضریب نفوذ گاز طبیعی در بین خانوار روستایی شهرستان سلماس ارتقا خواهد یافت.
وی افزود:هم اکنون عملیات اجرایی گاز رسانی به بیش از ۶۵۰ روستای استان در حال اجراست و نزدیک به ۶۵ درصد خانوار روستایی آذربایجان غربی از گاز طبیعی استفاده می کنند.
فرماندار سلماس نیز در این دیدار گفت: فرمانداری از همه توان خود برای حمایت از طرح های گازرسانی استفاده می کند.
مرتضی اصغری به موضوع ساختمان در دست احداث اداره گاز سلماس نیز اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود که این ساختمان در اینده نزدیک به بهره برداری برسد.
وی افزود: همزمان با سفر اخیر استانی رییس جمهوری و اعضای هیات دولت به آذربایجان غربی، یکهزار و 140 خانوار روستایی این شهرستان از نعمت گاز بهره برداری شدند.
در این مراسم آقای نصرالهی به عنوان سرپرست اداره گاز این شهرستان معرفی شد واز زحمات اقای مومنی رئیس پیشین این اداره نیز تقدیر شد.