برگزاری جلسه ستاد ساماندهی و ارتقاء سفر نوروز ۹۸ شهرستان سلماس

برگزاری جلسه ستاد ساماندهی و ارتقاء سفر نوروز ۹۸ شهرستان سلماس
جلسه ستاد ساماندهی و ارتقاء سفر نوروز ۹۸ شهرستان سلماس به ریاست معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار سلماس در محل سالن جلسه شهید سالمی فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ معاون سیاسی، اجتماعی و امنیتی فرماندار سلماس هدف از تشکیل این ستاد را بسط و توسعه گردشگری در سلماس و ایجاد و هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات مناسب برای رفاه حال مسافران و گردشگران و همچنین مدیریت یکپارچه بر سیاست گذاری،برنامه ریزی ،ساماندهی و نظارت بر فعالیت های سفر طی نوروز ٩٨بیان کرد.
عباس محمدزاده اظهار داشت: از تمام توان دستگاه های مستقر در شهرستان سلماس استفاده می شود تا به بهترین نحو ممکن این منطقه به گردشگران و مسافران شناخته و فرصت ها و مزیت های شهرستان معرفی شود.
وی تشکیل جلسات ستاد و کمیته های 10 گانه را هر 15 روز یکبار ضروری دانست و گفت: در ایام نوروز، کیوسک های امداد و نجات هلال احمر، اورژانس،آتشنشانی، انتظامی ، خدماتی و اطلاع رسانی در محورهای مواصلاتی ورودی و خروجی شهرستان و شهرهای تابعه مستقر می شود.
محمدزاده افزود: برای هماهنگی بیشتر در خدمات رسانی بیستم اسفند لغایت بیست و پنجم اسفندماه نسبت به برگزاری رزمایش ترافیکی و خدمات سفر با حضور تمام دستگاه های عضو ستاد، اقدام خواهد شد.