با حضور فرماندار سلماس و فرمانده قرارگاه ارتش منطقه شمالغرب کشور؛

فرمانده جدید تیپ 264 شهید عبدی سلماس معرفی شد

فرمانده جدید تیپ 264 شهید عبدی سلماس معرفی شد
فرمانده جدید تیپ 264 شهید عبدی سلماس با حضور فرماندار سلماس و فرمانده قرارگاه ارتش منطقه شمالغرب کشور معرفی شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مراسم تکریم و معارفه فرمانده تیپ ۲۶۴ شهید علی عبدی شهرستان سلماس پیش از ظهر امروز با حضور فرماندار سلماس، فرمانده قرارگاه ارتش منطقه شمالغرب کشور و اعضای شورای تأمین شهرستان سلماس و پرسنل تیپ ۲۶۴ در محل تالار کاج برگزار شد.

امیر سرتیپ دوم علی حاجیلو  در آیین تودیع و معارفه فرمانده جدید تیپ 264 پیاده شهید عبدی سلماس گفت: نیروهای مسلح مصمم تر از همیشه گوش به فرمان فرمانده کل قوا و آماده جانفشانی و فداکاری هستند.
وی اظهار کرد: مسئولان سیاسی کشور نیز با تکیه بر عنایت های الهی، رهنمودهای مقام معظم رهبری و اقتدار نیروهای مسلح در دنیای امروز در مقابل چند کشور جهان با قدرت اظهار وجود می کنند که باید این اقتدار را ستود.
فرمانده قرارگاه منطقه ای شمالغرب نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران با اشاره به اینکه آذربایجان غربی، یک استان حساس و امنیتی است، ادامه داد: این استان از امنیت بسیار بالایی برخوردار است و نیروهای مسلح مستقر نیز برای مقابله با هرگونه ناامنی در آمادگی کامل به سر می برند.
امیر حاجیلو با تجلیل از مقام شامخ شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: اقتدار و توانمندی کشور و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی مدیون خون پاک شهداست و افتخار می کنیم که در راه حفاظت از آرمان های شهداء قدم برمی داریم.

امام جمعه سلماس نیز در این مراسم گفت: مصداق بارز ایثار مردم آذربایجان غربی در راه دفاع از آرمان های اسلام و انقلاب اسلامی، نثار خون 12 هزار شهید در این راه مقدس است.
 حجت الاسلام موسوی افزود: ارتشیان دلاور در دوران دفاع مقدس با نثار 48 هزار شهید نقش تاثیرگذاری در مقابله با هجمه رژِیم بعث عراق به خاک میهن داشتند و اجازه ندادند ذره ای از خاک کشور به یغما برود.

اصغری فرماندار سلماس هم در این آیین با گرامیداشت بادوخاطره شهدای ارتش اضافه کرد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در دوران دفاع مقدس حقانیت خود را به جهانیان ثابت کرد و نشان داد که با تمام توان از ارزش ها و آرمانهای انقلاب شکوهمند اسلامی دفاع می کند.

گفتنی است در این مراسم از جناب سرهنگ صادقی به عنوان فرمانده جدید تیپ ۲۶۴ معرفی و از خدمات جناب سرهنگ حیدرزاده فرمانده قبلی با اهدا لوح و هدیه تجلیل شد.