برگزاری اولین همایش تجلیل از فرمانداران و شهرداران پس از انقلاب در شهرستان سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ اولین همایش تجلیل از فرمانداران و شهرداران پس از انقلاب در شهرستان سلماس  صبح امروز در محل سالن جلسه شهید سالمی برگزار شد.

فرماندار شهرستان سلماس در این مراسم گفت: این دعوت که برای تجلیل از فرمانداران و شهرداران گذشته برگزار شده است امیدوارم موجب خیر شود و ان شاالله این دیدار و تداوم این دیدار ها بتواند زمینه ساز استفاده از ظرفیت ها و مشاوره های این بزرگواران باشد.

مرتضی اصغری تصریح کرد: شهرستان سلماس از ظرفیت های بالقوه ای برخوردار است،علی الخصوص منطقه ویژه اقتصادی که از سال گذشته عملیات اجرایی آن شروع شده است و اقدامات بسزایی از لحاظ زیرساختی در منطقه ویژه انجام گرفته است و ظرفیت بالقوه دیگر پایانه مرزی کوزه رش سلماس است که در این زمینه نیز اقداماتی انجام شده است و در دیدار اخیر با وزیر امور خارجه ایشان عنوان کردند برای بازگشایی مرز مشکلی از سمت ایران وجود ندارد و مذاکرات با دولت ترکیه طی سفر رییس جمهور در این مورد انجام می پذیرد.

گفتنی است در این همایش یک روزه، فرمانداران و شهرداران پس از انقلاب، شهرستان سلماس از ورزشگاه 6 هزار نفری سلماس بازدید و پروژه های آسفالت معابر شهرداری سلماس و روکش آسفالت روستای چیچک به مناسبت هفته دولت را افتتاح کردند.