معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سلماس:

تمهیدات لازم برای حفظ امنیت و آرامش جلسه کنکور اندیشیده شود

تمهیدات لازم برای حفظ امنیت و آرامش جلسه کنکور اندیشیده شود
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سلماس گفت: تمهیدات لازم برای حفظ امنیت و آرامش جلسه کنکور اندیشیده شود.

به گزارش  روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ عباس محمدزاده گلعذانی در جلسه هماهنگی امنیت کنکور98 سلماس  افزود: حساسیت بالای جلسه کنکور در تعیین سرنوشت دانش آموزان عزیز می طلبد تا دستگاه های خدماتی و امنیتی و انتظامی تمتم تمهیدات لازم برای تامین امنیت و آرامش جلسه کنکور در حوزه های امتحانی بطور کامل برقرار باشد.

وی گفت : آزمون سراسری ورودی دانشگاهها و مراکز آموزش عالی کشور(کنکور) بزرگترین ماراتن علمی کشور بوده که بزرگترین جامعه هدف آماری کشور را با شرکت خیل عظیمی از جوانان عزیز کشورمان تشکیل می دهد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار سلماس در ادامه ضمن انتقاد از تمایل بیش از حد داوطلبان امسال به سمت گروه امتحانی خاص تصریح کرد: نیازمند فرهنگ سازی و اتخاذ تدابیر لازم از سوی آموزش و پرورش جهت توزیع عادلانه داوطلبان به سوی کلیه گروههای امتحانی اعم از ریاضی،انسانی،تجربی،هنر و گروه زبان هستیم.

محمدزاده افزود: برگزاری این آزمون به شکل صحیح و بدون هیچگونه شائبه از مهمترین وظایف دستگاههای مربوطه بوده و مطمئن هستیم که پروسه فوق طی روزهای آتی و در روزهای سیزدهم و چهاردهم تیرماه با تشریک مساعی نهادهای ذیربط بدون کوچکترین خللی به انجام خواهد رسید.

کنکور98 سلماس با حضور بیش از 3هزار داوطلب سلماسی در 7حوزه امتحانی این شهرستان برگزار خواهد شد.