معرفی معاون جدید سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛سرپرست فرمانداری شهرستان سلماس در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری از جمله قسمت های مهم مدیریتی در مجموعه وظایف محوله وزارت کشور است که باتوجه به وضعیت اجتماعی حاکم بر جامعه از اهمیت و اولویت بالایی برخوردار است.

کاظم غنی زاده افزود: از خدمات و تلاش های اقای محمدزاده در این مدت که عملکردی مطلوب در قسمت های مختلف مجموعه از جمله بخشداری مرکزی و معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری سلماس داشتند ، قدردانی می کنیم و آرزوی توفیق روزافزون برای این عزیز در عرصه های دیگر خدمت به مردم داریم.

وی ادامه داد: آقای مطهری از مدیران توانمند سلماسی و دارای کارنامه ای درخشان در حوزه مسائل مختلف استانداری و وزارت کشور هستند که از امروز در سمت معاونت سیاسی امنیتی اجتماعی فرمانداری سلماس مشغول خدمت به مردم شریف سلماس خواهند شد.

سرپرست فرمانداری  با اشاره به  سفر قریب الوقوع استاندار آذربایجان غربی به شهرستان سلماس  گفت:  لازم است روسای دستگاه های اداری در خصوص پروژه های مختلف سلماس و فرصت ها و چالش های حوزه مدیریتی خودشان در عرصه شهرستان بررسی های لازم را انجام داده و آمادگی لازم را در اینخصوص داشته باشند تا بتوانیم از ظرفیت سفر مقام عالی استان به سلماس حداکثر بهره لازم را ببریم.

غنی زاده در پایان با اشاره به اینکه در سطح شهرستان سلماس حدود سه هزار نفر در سامانه نهضت ملی مسکن تاکنون ثبت نام کرده اند گفت: برای سال اول برآورد ساخت 1553 واحد مسکونی در سلماس فراهم شده و در افق 4ساله حدود 10هزار واحد مسکونی در شهر سلماس و 1000 واحد مسکونی در تازه شهر مورد نیاز خواهد شد که دستگاه های اداری باید برای تحقق این امر همه توان و ظرفیت مجموعه خود را بکار گیرند.

گفتنی است در این آیین از خدمات عباس محمدزاده، معاون سابق سیاسی امنیتی و اجتماعی فرماندار سلماس با اهداء لوح سپاس و هدیه قدردانی و محمد مطهری به عنوان معاون جدید معرفی شد.