فرماندار سلماس از حضور مردم در راهپیمایی ٢٢ بهمن تقدیر کرد

به گزارش روابط عمومی فرماندرای شهرستان سلماس؛ "مرتضی اصغری" فرماندار شهرستان سلماس در پیامی از حضور پرشور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن قدردانی کرد. در متن این پیام آمده است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان سلماس همزمان با جشن پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، وحدت و انسجام مثال‌زدنی خود را در راهپیمایی یوم‌الله 22 بهمن به نمایش گذاشتند و ثابت کردند همیشه و در همه حال در صف اول استکبارستیزی، ایستادگی در برابر ظلم و دفاع از مبانی اسلام و آرمان‌های انقلاب، امام راحل، شهدا و پیروی از ولایت فقیه هستند.
این تجدید پیمان تاریخی و بی‌نظیر که هر سال در ایام مختلف تکرار و در 22 بهمن به بلوغ دوباره می‌رسد، امسال رنگ و بوی دیگری هم داشت؛ امسال اربعین سردار دل‌ها، چهل و یکمین فجر انقلاب را جلوه‌ای دیگر داده بود.
اینجانب ضمن شکرگذاری به درگاه خداوند متعال و افتخار و سربلندی به وجود مردمی هوشیار و غیرتمند از جوشش ایمان و تجلی بصیرت و حضور شما مردم آگاه و با بصیرت در راهپیمایی دشمن‌شکن یوم‌الله ۲۲ بهمن از خلق حماسه‌ای دیگر در اعلام حمایت از رهبر فرزانه انقلاب و همه ارکان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران که تمامی یاوه‌گویی و سیاه‌نمایی‌های استکبار جهانی و رسانه‌های اجیر شده آنها را نقش بر آب ساختید، تشکر و قدردانی می‌کنم.

مرتضی اصغری