برگزاری دومین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شهرستان سلماس

برگزاری دومین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس  شهرستان سلماس
دومین جلسه ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس شهرستان سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛  معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان سلماس در جلسه هماهنگی ستاد بزرگداشت چهلمین سالگرد دفاع مقدس ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس گفت: یکی از درخشان‌ترین دوران نظام مقدس جمهوری اسلامی ایام دفاع مقدس است و مهمترین سند افتخار آمیز ملت ماست.

عباس محمدزاده افزود: بزرگداشت دفاع مقدس ارج نهادن به تلاش و فداکاری شهدا، ایثارگران، آزادگان، خانواده‌های شهدا و همه کسانی است که در طول دفاع مقدس در جهت حفظ انقلاب اسلامی تلاش و از خود گذشتگی کرده اند و باید این فرهنگ و ارزش‌ها همچون نهضت عاشورای امام حسین (ع) فراگیر شده و بصورت نهادینه به نسل‌های بعدی و جوانان منتقل شود.

وی اضافه کرد: در خصوص اجرای برنامه‌های هفته دفاع مقدس با وجود بیماری منحوس کرونا توجه به ارزش‌های اعتقادی، دینی، مذهبی و افتخارات ملی و تجربیات دوران دفاع مقدس، ملت ایران را به یک ملت متحد و همدل تبدیل کرده که همواره در شرایط سخت و بحرانی در کنار یک دیگر قرار گرفته اند.

معاون فرماندار سلماس گفت: از این روی، با وجود ویروس کرونا، برنامه‌ها در سطح شهرستان با رعایت آیین نامه‌های بهداشتی ستاد ملی مقابله با کرونا و با رعایت موازین بهداشتی انجام خواهد شد.

محمدزاده در پایان گفت: آذین بندی سطح شهر و ادارات، گلباران و غبار روبی مزار مطهر شهدا، خاطره گویی رزمندگان دوران دفاع مقدس و یادگاران دفاع مقدس از جمله برنامه‌های هفته دفاع مقدس در سلماس است.