مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت:

۲۹۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان سلماس اختصاص یافته است

۲۹۰ میلیارد ریال برای تکمیل بیمارستان سلماس اختصاص یافته است
مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: حدود ۲۹۰ میلیارد ریال اعتبار برای ساخت بیمارستان سلماس طی سال یکسال گذشته در نظر گرفته شده که تاکنون حدود ۷۰ میلیارد ریال آن تخصیص یافته است.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ سیدمحسن حمزه‌لو در گفت وگو با خبرنگار صدا وسیما در حاشیه جلسه بررسی مسایل و مشکلات شهرستان با حضور مقام عالی استان  افزود: این طرح بیمارستانی با نظارت اداره‌کل راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی از سال ۱۳۹۱ آغاز شده و تاکنون حدود ۲۵ درصد پیشرفت اجرایی دارد.
وی افزود :ظرفیت اسمی آن ۱۶۰ تختخوابی بود که با افزایش ظرفیت به ۲۰۵ تخت خوابی رسیده است و ان شالله طی پروژه ساخت به ۲۸۰ تختخواب خواهد رسید.
 مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی افزود:در خصوص مسکن مهر،بغیر از دو بلوک تمامی ۱۲ بلوک  از آسانسور برخوردار هستند که بدهی اعضا به شرکت خدود یک و نیم میلیارد تومان می باشد و پیرو بازدید آخر یک میلیارد تنخواه به شرکت پیمانکار پرداخت شده است و آسانسور ها نیز خریداری شده است.
حمزه لو گفت:در خصوص ندامتگاه سلماس نیز بخش بزرگری از بودجه تخصییص پیدا کرده است .
 مدیرکل ‌راه‌ و شهرسازی آذربایجان‌غربی در پایان گفت :در زمینه محور سلماس-خوی،با توجه به اینکه لازم است پل خط آهن تعریض شود،موافقت هایی با شرکت راه آهن انجام شده است و پس از آن ۱/۵ کیلومتر دیگر از جاده بهسازی و تعریض خواهد شد و ان شالله امسال شاهد اتمام پروژه بهسازی و تعریض جاده سلماس-خوی خواهیم بود.