افتتاح ورزشگاه 6هزارنفری سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ وزیر ورزش و جوانان عصر روز گذشته در جریان سفر ریاست محترم جمهوری به استان آذربایجان غربی ورزشگاه ۶۰۰۰ نفری سلماس را افتتاح کرد.

دکتر مسعود سلطانی‌فر  در آیین افتتاح پروژه‌های ورزشی استان بصورت ویدئو کنفرانس توسط رییس‌جمهور در جلسه شورای اداری آذربایجان‌غربی گفت: در این سفر مجموعا ۹ پروژه و مجموعه ورزشی در شهرهای خوی، سلماس و سرو به بهره‌برداری و یا کلنگ‌زنی شد.

وی ادامه داد: استادیوم ۶۰۰۰ نفری سلماس با هزینه‌کرد ۴۰۰میلیارد ریال، زورخانه پوریای ولی، سالن تیراندازی خوی، مجموعه ورزشی چند منظوره فیرورق نیز دیگر پروژه‌های افتتاحی این سفر بود.

این مسئول خاطر نشان کرد: ۴ پروژه ورزشی دیگر نیز در استان کلنگ‌زنی شد.

وزیر ورزش و جوانان اظهار کرد: در این سفر همچنین برای مردم این استان و شهر ارومیه این نوید را بدهیم که استادیوم ۱۵۰۰۰ ارومیه تا هفته دولت به بهره‌برداری خواهدرسید.

با پیام دکتر حسن روحانی رییس‌جمهور  از طریق ویدئوکنفرانس  این پروژه‌ها توسط دکتر سلطانی فر افتتاح شد.

این ورزشگاه که در  سال ۸۸ کلنگ زنی شده بود در زمینی به مساحت ۱۰ هکتار و شامل زمین فوتبال استاندارد با چمن مصنوعی، پیست دو میدانی استاندارد خاک آجری، پارکینگ خودرو، ساختمان اداری و ۲ سالن بدنسازی احداث شده و برای احداث آن حدود ۴۰۰میلیارد ریال هزینه شده است.