فرسودگی 95هزارمترمربع از فضاهای آموزشی سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ نخستین جلسه شورای آموزش وپرورش شهرستان سلماس با حضور فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان در محل سالن جلسه مدیریت آموزش و پرورش این شهرستان برگزار و در خصوص مسایل و مشکلات آموزش و پرورش تصمیم گیری شد.

💢حجت الاسلام سید ایراهیم طباطبایی در این جلسه گفت :

🔹اقدامات بسیارموثری توسط معلمان ازطریق فضای مجازی با دانش اموزان برای پیشرفت تحصیلی برقرارشده است و باید تلاش شود معلمان درکنار اموزش علم ودانش به مسائل تربیتی وفرهنگی دانش اموزان نیز توجه داشته باشند .

🔹درکنار اموزش علم وعقب نماندن ازکتابهای درسی معلمان امورتربیتی نیز ارتباط خوبی با دانش اموزان ازطریق فضای مجازی جهت تقویت معنویت جوانان تلاش نمایند .

💢مرتضی اصغری فرماندار شهرستان سلماس نیز دراین جلسه گفت :

🔹ما دراین ویروس منحوس کرونا که دنیا را درگیر نموده فرهنگ اصیل ایرانی را که نشات گرفته ازدین مقدس اسلام است به دنیا نشان دادیم که ملت با تمامی امکانات ومشارکت درکنار دولت بصورت مصمم برای شکست این بیماری وارد میدان شدند وخدمات کادردرمانی وبهداشتی ما تنها برای وظیفه اداری نبوده بلکه با عشق وعلاقه وخدمت به همنوعان وتاسی ازبزرگان دین انجام میشود ولی درفرهنگ غرب ایثارومهرورزی ومشارکت جمعی معنایی ندارد.

🔹اصغری به کمبودفضاهای اموزشی دراین شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد:  دراین شهرستان ۱۲۹۰۰۰ مترمربع فضای اموزشی وجودداشته که ۹۵۰۰۰ مترمربع ازاین فضاهای اموزشی فرسوده وغیرقابل استفاده میباشد و باید تلاش شود این مدارس نوسازی شده و شاخص های آموزشی شهرستان ارتقا یابد.

💢حسین خیرجویی مدیر آموزش و پرورش سلماس نیز دراین جلسه گفت:

🔹اموزش وپرورش با همکاری معلمان برنامه ریزی نموده تا درنقاط محروم وفاقد امکانات دانش اموزان به فضای مجازی حضورمعلمان درروستاها فراهم تا دانش اموزان مشکل وافت تحصیلی نداشته باشند.