پیام تبریک روز پزشک سرپرست فرمانداری سلماس

پیام تبریک روز پزشک سرپرست فرمانداری سلماس
سرپرست فرمانداری سلماس طی پیامی روز پزشک را تبریک گفت.

 به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ "کاظم غنی زاده" سرپرست فرمانداری سلماس، با صدور پیامی یکم شهریور روز پزشک را به جامعه پزشکی تلاشگرایران اسلامی به خصوص پزشکان متعهدوحاذق شهرستان سلماس تبریک گفت.

در این پیام آمده است:
جامعه ی پزشکی کشور بر خود می بالد که افرادی پاک نهاد و نیکو سرشت به پشتوانه ی توانایی و دانایی توشه گرفته از عِرق ملّی و میهنی در سودای تامین سلامت انسانها همت خویش را به کار گرفته اند و مجدانه تلاش می نمایند. به واقع  پزشکان  ضامن سلامت جامعه ، امنیـت روحی بیماران و فرشتگان نجاتی هستند که  درد جسم را  با روح  بلندشان در سایه  لطف الهی التیام  می بخشند.
در بازخوانی این پیشینه افتخارآمیز، حضور حماسی پزشکان ایران اسلامی در سال های دفاع مقدس وفعالیتها وتلاشهای  ارزنده  وخستگی  ناپذیرپزشکان  وکادر درمان بویژه  در ایام شیوع بیماری کووید  19  که بی تردید ازخود گذشتگی ها و جانفشانی ها دراین دوران سخت برای همیشه در اذهان تاریخی مردم این دیارجاودان خواهد ماند، فصل درخشانی است که به علت قرابت و همراهی با عظمت معنوی ارزش های شهادت و ایثار، جاودانگی یافته و با تقدیم شهیدان والا مقام فضای فرهنگی جامعه پزشکی کشور را عزت و آبرو بخشیده است .                     
بدینوسیله اول شهریور ماه سالروز ولادت دانشمند بزرگ و طبیب برجسته و نامدار جهان اسلام شیخ الرئیس ابوعلی سینا و  روز پزشک را به  قشربزرگوارو عزیز پزشک  و جمیع پزشکان شهرستان سلماس تبریک عرض نموده واز خداوند متعال، مزید توفیقات طبیبان و پزشکان گرامی را در راستای خدمت به مردم و جامعه ایران اسلامی مسئلت می نمایم.