جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان سلماس

جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان سلماس
جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی شهرستان سلماس با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری سلماس و اعضاء کمیسیون در فرمانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ جلسه کمیسیون ارتقاء امنیت اجتماعی و  هماهنگی و اتخاذ تدابیر لازم جهت مراسم چهارشنبه آخر سال به ریاست عباس محمدزاده گلعذانی،معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و با حضور اعضاء کمیسیون در فرمانداری سلماس تشکیل گردید.

معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی فرمانداری ضمن گرامیداشت بیستم اسفند،روز راهیان نور،اعزام کاروانهای راهیان نور به مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس را جزو حقوق حقه شهداء عزیز،ایثارگران بزرگوار و آزادگان بزرگوار بر ذمّه مردم قدرشناس ایران اسلامی دانست و از مردم عزیز شهرستان سلماس درخواست نمود تا امسال نیز طبق سنوات گذشته در تعطیلات عید نوروز به صورت باشکوه در مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس حضور یابند.
وی در ادامه افزود:خوشبختانه طی سالیان اخیر مفهوم چهارشنبه سوری کاملا از حالت موضوعی واهمه برانگیز خارج شده و به صورت فرصتی برای افزایش روحیه نشاط و شادابی اجتماعی تبدیل شده و اهمیت این موضوع در سال جاری که شرایط خاص اقتصادی بر جامعه حکمفرماست بیش از پیش ضروری به نظر می رسد.
محمدزاده گلعذانی گفت:در مراسم روز چهارشنبه سوری در کنار تلاش برای افزایش روحیه نشاط اجتماعی باید به کنترل بروز رفتارهای هیجانی در برافروختن آتش،پرتاب ترقه،فشفشه و ... پرداخت
در ادامه هر یک از حضار نقطه نظرات خود را درخصوص دستور کار جلسه بیان نموده و پس از بحث و بررسی و تبادل نظر،مصوباتی مطرح و به تصویب رسید.