برگزاری مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح در پادگان سپاه سلماس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛  همزمان با آغاز گرامیداشت هفته دفاع مقدس صبح امروز ۳۱شهریور ماه مراسم صبحگاه مشترک نیروهای مسلح شهرستان در محل میدان صبحگاه پادگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با حضور امام جمعه، فرماندار، فرماندهان نیروهای نظامی و انتظامی ،مسئولین ادارات و  اقشار مختلف مردم برگزار شد.

فرمانده سپاه سلماس بااشاره به توان نظامی کشور گفت:هم اکنون نیز تجارب و دستاوردهای جنگ تحمیلی را در قسمت های مختلف بکار می گیریم و با خودباوری و اتکا به نیروهای داخلی توانسته ایم به سطحی از توان دفاعی برسیم که دشمنان جمهوری اسلامی نمی توانند کوچکترین تحرک و حرکتی از خود نشان دهند.

سرهنگ علیرضا مدنی تصریح کرد: در 31 شهریورماه 1359 عراق به پشتوانه مالی، نظامی، فرهنگی و اطلاعاتی جهبه استکبار وارد جنگ با ایران شد و در ابتدا گمان نمی کرد با مقاومت جانانه مردم ایران مواجه شود که در 8 سال وجبی از خاک میهن اسلامی شان را به دشمن ندادند.

فرمانده سپاه سلماس تصریح کرد: انقلاب اسلامی در راس محور مقاومت قرار گرفته و شاهد شکست های مفتضحانه استکبار جهانی در نقاط مختلف هستیم بطوریکه یمن در محور مقاومت توانسته ثروتمندترین کشور جهان را درمانده کند.

سرهنگ مدنی خاطرنشان کرد: هیچ جنبنده ای جرات ورود به حریم هوایی ایران را ندارد و ساقط کردن پهپاد اخیر آمریکا نمونه ای از این اقتدار جمهوری اسلامی است که آمریکا نتوانست کوچکترین اقدامی در این راستا بکند.