مسائل و مشکلات هیئت های ورزشی سلماس بررسی شد

مسائل و مشکلات هیئت های ورزشی سلماس بررسی شد
جلسه مشترک هیات‌های ورزشی شهرستان سلماس با حضور مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی و مدیران ستادی حوزه معاونت ورزش اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی و فرماندار سلماس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ عبدالله چمن‌گلی مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان‌غربی با اعلام اینکه اداره کل ورزش و جوانان استان از هیچ کمکی برای رشد و توسعه ورزش در شهرستان‌ها دریغ نمی کند گفت: در تلاشیم تا با هم افزایی و تلاش برنامه ریزی شده گام های بزرگی در مسیر توسعه و پیشبرد ورزش در شهرستان ها برداریم و در این راه هیأت های ورزشی شهرستانی و سمن ها نقش محوری دارند.
چمن گلی افزود: به برکت انقلاب شکوهمند اسلامی برنامه های بسیار خوبی در حوزه ورزش شهرستان ها انجام شده و افزایش سرانه ورزشی و اهتمام عمومی برای رونق و توسعه ورزش در ابعاد همگانی و قهرمانی زمینه دستیابی به این موفقیت ها را بیشتر کرده است.
در این جلسه، مرتضی اصغری فرماندار شهرستان سلماس گفت: باید تلاش کنیم ورزش در خانواده‌ها و کودکان نهادینه و ورزش همگانی نیز فعال‌تر شود و در این راستا نیز باید با تعامل و همکاری همه جانبه کارهای بزرگی انجام دهیم تا سلامت و نشاط عمومی آحاد مردم با ورزش حتی در دورافتاده ترین و محروم ترین نقاط فراهم شود.
شهروز برزگر نماینده سلماس در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: در جهت توسعه و پیشرفت ورزش باید ضمن حمایت از هیات‌های مختلف ورزشی، با یکدیگر نیز برای این مهم همکاری کنیم.
در این جلسه کیومرث پورایراندوست معاون ورزشی، خانم دکتر مهدی زاده رئیس گروه توسعه ورزش همگانی و تفریحی و دکتر قربانی رئیس گروه توسعه ورزش روستایی و عشایری به ایراد نقطه نظرات خود مبنی بر سیاست های کلّی وزارت در حوزه های مربوطه پرداختند.