پیام تقدیر فرماندار سلماس از حضور پرشور مردم در انتخابات

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در این پیام آمده است:

 
به نام خدا
من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق
 
مردم شریف ، متعهد و شهید پرور شهرستان سلماس

اینک که به فضل و عنایت پروردگار و با حضور مسئولانه و همراهی و همدلی ارزشمند ،توام با متانت و صبوری شما مردم عزیز سیزدهیمن دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا را در نهایت آرامش و همکاری در سطح شهرستان سلماس پشت سر گذاشتیم.
 خداوند منان را شاکر و سپاسگزارم که مردم فرهیخته سلماس با حضور مدنی خود در این انتخابات ، با گرامیداشت و پاسداشت خون سرخ شهدای راه عدالت و آزادی ، با کنشی خرد ورزانه از دموکراتیک ترین روش حاکمیت مردم بر سرنوشتشان دفاع کردند .  

اینجانب  بر خود فرض می دانم از حضور و معاضدت  اقشار مختلف مردم به ویژه خانواده معظم شهدا ، ایثارگران، فرهنگیان ، روحانیت معزز و ائمه محترم جمعه و جماعت، بسیجیان و نظامیان عزیز، دانشجویان و دانش آموزان، کارکنان ادارات و ارگانها، کادر بهداشتی و درمانی، اصناف ، کسبه و بازاریان، اصحاب رسانه و قلم و مطبوعات و فضای مجازی و اهالی شریف شهر های سلماس و تازه شهر و دهستان های : لکستان، کره سنی، زولاچای، کنار پروژ، شپیران، شناتال و چهریق و کلیه کسانی که به طریقی در شکل گیری این حضور ارزشمند نقش آفرینی کردند نهایت تقدیر ، تشکر و قدردانی خود را اعلام نمایم.  

همچنین تلاش های مجددانه و پیگیر کلیه عوامل اجرائی اعم از هیئت های محترم نظارت، اجرایی، بازرسی ، بهداشتی ، پشتیبانی و نیروهای نظامی ، انتظامی ، امنیتی و قضائی و کلیه نامزدهای محترم انتخابات و فعالین ستاد های تبلیغاتی که شرایط مطلوب برگزاری انتخابات  را مهیا کردند را ارج نهاده و گرامی می دارم .

به زعم مردم سرفراز ایران اسلامی همواره ، پیروز واقعی انتخابات هستند و فارغ از هر نتیجه ای و بدور از التهابات فضای رقابت های انتخاباتی ، با رفاقت و برادری در کنار هم ، دست در دست هم برای رفع مشکلات مردم ، ساختن آینده ای بهتر برای کشور و فرزندانمان تلاش کنیم و از آرمان های بلند شهداء ،امام شهداء و انقلاب اسلامی دفاع کنیم انشاالله.

اینجانب توفیق روز افزون منتخبین مردم در عرصه های خدمت اعم از شوراهای اسلامی روستائی، شهری و جایگاه رفیع ریاست جمهوری اسلامی ایران را از درگاه ایزد منان مسئلت می نمایم.

علی اکبر عسکری

فرماندار شهرستان سلماس