طی پیامی؛

دعوت فرماندار سلماس برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس

دعوت فرماندار سلماس برای حضور گسترده مردم در راهپیمایی روز قدس
فرماندار سلماس با صدور پیامی مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه شهرستان را به حضور گسترده در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ فرماندار سلماس با انتشار پیامی از مردم شریف و همیشه درصحنه شهرستان دعوت کرد تا با شرکت در راهپیمایی روز جهانی قدس، عزت و اقتدار خویش را در حمایت از قدس شریف به منصه ظهور بگذارند.

مرتضی اصغری در این پیام آورده است:

روز جهانی قدس، ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی و عرصه ای برای اتحاد و یکپارچگی قدرت امت اسلامی در حمایت از ملت مظلوم فلسطین و اعلام برائت از جبهه استکبار و صهیونیسم جهانی است، روز قدس، روز رژه و ابهت سپاهیان اسلام در برابر چشمان حیرت زده‌ی مستکبرین و خونخواران جهان، و روز برائت و اعلام نفرت عمومی ملل مسلمان و همه آزادگان جهان از رژیم اشغالگر قدس و حامی آن، شیطان بزرگ، آمریکای جنایتکار است .
امسال نیز همچون سال های گذشته مردم غیور و انقلابی  شهرستان سلماس با شرکت فعال و حضور باشکوه در راهپیمایی روز قدس، دیگر بار خروش قهرمانانه خویش را علیه اشغالگران غاصب قدس به نمایش گذارده و همگام و همدوش با هموطنان و سایر ملت های مسلمان دنیا، نفرت خود را از صهیونیسم ابراز می دارند و با  فریادهای مستحکم، آزادی قدس شریف را از چنگال خونین سفاکان جنایتکار سرخواهند داد.
این‌جانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه مبارک رمضان از همه مردم شریف و شهیدپرور و همیشه درصحنه شهرستان سلماس دعوت می‌کنم با حضور باشکوه و حماسی در راهپیمایی روز جهانی قدس، خشم و انزجار خود را از استکبار و نیز تجدید بیعت با آرمان‌های پاک امام راحل و نائب برحقش حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، مدظله‌العالی، بار دیگر با شرکت در راهپیمایی یوم‌الله قدس، عزت و اقتدار خویش را در حمایت از قدس شریف همگام با مردم سراسر کشور به منصه ظهور بگذارند.