معرفی ریس جدید اداره ثبت احوال شهرستان سلماس

ریس جدید اداره ثبت احوال شهرستان سلماس معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ با حضور فرماندار سلماس و مدیرکل ثبت احوال استان آذربایجان غربی آقای ‘علیرضا رضاپور ‘بعنوان ریس جدید ثبت احوال شهرستان سلماس معرفی و از خدمات آقای ‘بهمن آقاجان زاده’ریس قبلی با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد.

مدیر کل ثبت احوال استان آذربایجان غربی گفت: از ویژگیهای یک سازمان پویا، تحول گرایی آن سازمان است و هدف تحول گرایی تاثیرات بنیادین در جهت تعالی سازمان است. وی تاکید کرد همه باید در راستای پیشبرد هدفهای سازمانی و تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

حیرت انگیز با بیان اینکه هم اکنون 2 میلیون و 506 هزار نفر واجد شرایط دریافت کارت ملی هوشمند در استان هستند، افزود: از این تعداد 2 میلیون و 30 هزار نفر شامل 80 درصد واجدان شرایط، کارت ملی هوشمند خود را دریافت کرده اند.


این مسئول گفت: دریافت کارت هوشمند ملی مزیت های بسیاری دارد که امکان دریافت الکترونیکی خدمات شهروندی از جمله این مزیت ها به شمار می رود.

مدیر کل ثبت احوال آذربایجان غربی در پایان گفت: سازمان ثبت احوال کشور به عنوان متولی ثبت وقایع چهارگانه حیاتی طی دهه های اخیر توانسته است همزمان با رشد فناوری و بهره گیری از آخرین تکنولوژی های روز نقش به سزایی در تعالی سازمان و ارائه خدمت به مردم و دستگاه های اجرایی ایفا کند.

فرماندار سلماس نیز با اشاره به انتخابات پیش رو در سالجاری گفت: یکی از اصلی ترین کارکردهای سازمان ثبت احوال در هنگام انتخابات است و بدون داشتن آمار دقیق نمی توان همه پرسی ها را اجرا کرد.

 مرتضی اصغری گفت: اهمیت ثبت احوال در بحث انتخابات که تجلی دموکراسی است برکسی پوشیده نیست و این سازمان جز ارکان هیات اجرایی انتخابات است.

گفتنی است آقای ‘علیرضا رضاپور ‘بعنوان ریس جدید ثبت احوال شهرستان سلماس معرفی و از خدمات آقای ‘بهمن آقاجان زاده’ریس قبلی با اهداء لوح و هدیه تجلیل شد.