برگزاری راهپیمایی باشکوه روز قدس

راهپیمایی باشکوه روز قدس، امروز همزمان با سراسر کشور در شهرستان سلماس با شعارهای «مرگ برآمریکا» و «مرگ بر اسرائیل» برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ صبح امروز همزمان با سراسر کشور شهروندان سلماسی با سر دادن شعار مرگ بر استکبار، مرگ بر اسرائیل در راهپیمایی روز جهانی قدس ‏انزجار خود را نسبت به اشغال فلسطین و قدس شریف اعلام داشته و حملات وحشیانه اسرائیل به مردم بی گناه فلسطین را محکوم کردند.

مراسم راهپیمایی روز قدس با حضور اقشار مختلف مرم سلماس، خانواده شهدا و ایثارگران، دانش‌آموزان و دانشجویان ازمقابل مسجد جامع این شهرستان، که نماد انقلاب در شهرستان است، آغاز شده و در مصلی امام خمینی (ره) این شهر با تجمع و حضور مثال زدنی اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه این شهرستان در مراسم عبادی سیاسی نماز جمعه برگزار شد.

بنر و پارچه نوشته هایی در محکومیت سیاست های خصمانه آمریکا و وحشیگری های رژیم غاصب صهیونیستی در فلسطین اشغالی و عکس هایی از جنایات استکبار جهانی بر مردم مظلوم جهان و ایران در دست اقشار مختلف مردم شهرستان بود که همراه با شعارگویی مسیر را می پیمودند.

گفتنی است حجت الاسلام و المسلمین سرایی نماینده ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان غربی به عنوان سخنران ویژه راهپیمایی روز قدس در خصوص فلسطین و معامله قرن سخنرانی و در پایان این مراسم بیانیه راهپیمایی روز قدس با فریادهای الله اکبر مردم سلماس و به آتش کشیدن پرچمهای اسرائیل و آمریکا قرائت شد.