دیدار مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی با فرماندار سلماس

مدیرکل تأمین اجتماعی استان آذربایجان غربی با فرماندار سلماس در محل دفتر فرماندار سلماس دیدار و در خصوص مسایل و مشکلات حوزه بیمه تأمین اجتماعی سلماس گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مدیرکل بیمه تامین اجتماعی آذربایجان غربی پیش از ظهر امروز در دیدار با فرماندار شهرستان سلماس گفت: یکهزار و 570 پزشک و مراکز درمانی دولتی و خصوصی شامل آزمایشگاه، مرکز رادیولوژی، مرکز فیزیوتراپی، درمانگاه، بیمارستان، مرکز ام آر آی و داروخانه طرف قرارداد این سازمان است و به متقاضیان خدمات ارائه می کند.

مقدمی کیا افزود: از این تعداد 656 پزشک عمومی، متخصص و دندانپزشک هستند.
وی با اشاره به ظرفیت زیرساخت‌های حوزه درمان تامین‌اجتماعی آذربایجان غربی ادامه داد: بیمارستان ٢٥٦ تخت خوابی امام ‌رضا (ع) ارومیه، دی‌ کلینیک مهاباد، سه واحد پلی‌ کلینیک تخصصی در شهرستان های ارومیه و سلماس از جمله ظرفیت‌های درمان مستقیم تامین اجتماعی این استان است.

فرماندار سلماس نیز در این نشست گفت:در این شهرستان 60 هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی وجود دارد که با وجود پلی کلینیک تخصصی  ماهیانه بیش از 30 هزار نفر از خدمات این مرکز بهره مند می شوند.
مرتضی اصغری افزود: ایجاد امکانات مورد نیاز بهداشتی و درمانی در این شهرستان با توجه به موقعیت جغرافیایی منطقه و جمعیت آن برای جلوگیری و کاهش مراجعه بیماران به سایر شهرستان ها ضروری بوده و از خواسته های مردمی است.