جلسه هیات اجرایی انتخابات 1400 سلماس

فرماندار سلماس انتخابات را تبلور اراده و خواست مردم دانست و گفت: اجرای قانون در برگزاری انتخابات از مواردی است که دست اندرکاران این آزمون سیاسی باید سرلوحه کار خود قرار دهند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ علی اکبر عسگری در جلسه هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ سلماس افزود: صیانت از حقوق نامزدها و هم چنین آراء مردم یکی دیگر از وظایفی است که اعضای هیات اجرایی باید خود را ملزم به آن بدانند و برای تحقق جلسه هیات اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ سلماس آن تلاش کنند .

وی اظهار داشت: تشویق مردم برای حضور پرشور و مشارکت حداکثری در انتخابات نیز از دیگر مواردی است که اعضای هیات اجرایی و نظارت باید با تعامل، بستر را برای تحقق آن فراهم کنند .

عسگری انتخابات را گزینش بهترین‌ها تصویف کرد و گفت: در جمهوری اسلامی ایران، اداره حکومت و قانون‌گذاری در چار چوب اصول قانون اساسی با نظر ملت تعیین می شود.

وی گفت : ازحوزه انتخابیه شهر سلماس وتازه شهر این شهرستان ۹۷ نفر برای عضویت درشوراهای اسلامی سلماس وتازه شهر ثبت نام کرده بودند.

 گفتنی است علی اکبر عسگری فرماندار سلماس، رییس و آقایان بهمن آقاجانزاده، قنبر فرخیان ، میکائیل ناصری ، قادر حاتمی ، آرمان سعیدی، جعفر سبزیکاری، و خانم ها اکرم عالی مسلک و حدیثه جهانگیری اعضای اصلی هیئت اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در سلماس هستند