بازدید سرزده فرماندار سلماس از واحدهای صنفی

فرماندار سلماس به صورت سرزده از وضعیت بازار و قیمت کالا‌های اساسی بهمراه روسای ادارات صنعت ،معدن و تجارت ، تعزیرات حکومتی ، اتاق اصناف ، اداره امور اقتصادی و بازرسان بازدید و در این رابطه با شهروندان و صاحبان واحد‌های صنفی و فروشندگان گفتگو کردند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مرتضی اصغری صبح امروز به منظور بررسی قیمت‌ها در محدوده خیابان اصلی که جمعیت گسترده بخش ها و روستاها این شهرستان از این مرکز مایحتاج عمومی خود را تامین می کنند را مورد بازدید قرار داد .

فرماندار سلماس رصد بازار به صورت جدی ادامه دارد و اجازه به سو استفاده کنندگان را نخواهیم داد تا مایحتاج عمومی را انبار و گرانی و کم فروشی کنند.

"مهدی زاده" رئیس صنعت ،معدن تجارت سلماس نیز در این بازدید گفت: سامانه‌ای وابسته به وزارت صنعت، معدن و تجارت که به ظاهر تفاوت بسیاری با گذشته پیدا کرده واز ساعت ۸ صبح تا ۹ شب، آماده ثبت گزارش‌ها و شکایات افرادی هستند که به گران‌فروشی اعتراض دارند.

وی گفت :اکنون کافی است که شماره ۱۲۴ را با تلفن شماره‌گیری کنید و پس از مطرح کردن مشکلتان، آدرس فروشنده متخلف را دقیق بیان کرده و کد پیگیری دریافت کنید. شکایت شما در اختیار بازرسان قرار گرفته و از دو ساعت بعد، پیگیری می‌شود

"عباس زاده" رئیس اتاق اصناف سلماس نیز در پایان اظهار کرد: در این بازدید اقلام مختلف و مایحتاج عمومی ارزیابی و از واحدهای صنفی که با مردم همکاری بیشتری داشتند قدر دانی و کسانی که مبادرت به کم فروشی یا گران فروشی کرده بودند نیز جریمه شدند.