آغاز انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سلماس

یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سلماس آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ رای گیری برای یازدهمین دوره  انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه سلماس  از ساعت ۸ صبح امروز در 136 شعبه اخذ رأی آغاز  و تا ساعت ۱۸ ادامه دارد.

بر اساس قانون انتخابات، ستاد انتخابات کشور می‌تواند زمان رای‌گیری را حداکثر تا ساعت ۲۴ امروز جمعه تمدید کند و پس از آن رای‌گیری پایان می‌یابد.

فرماندار  شهرستان سلماس در گفتگو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان سلماس از تمهید کلیه امکانات لازم برای برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی در این شهرستان خبر داد و گفت: شهرستان  سلماس همگام با سایر شهرهای کشور با برنامه‌ریزی دقیق و تمهیدات لازم آماده برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

مرتضی اصغری با اشاره به شرایط جوی شهرستان در روزهای اخیر، اظهار کرد: کلیه محورهای مواصلاتی و راه‌های اصلی شهرستان باز است؛ اما با توجه به وضعیت جوی، لازم است از همه امکانات و تجهیزات دستگاه‌های اداری شهرستان برای مهیا کردن شرایط مطلوب برگزاری انتخابات، بهره داری کنیم و این موضوع را با تمام توان پیگیری خواهیم کرد.
 
وی در خصوص ارسال صندوق‌های ثابت و سیار به مناطق کوهستانی و صعب العبور شهرستان، گفت: با سازمان‌دهی و به کارگیری خودروهای متناسب با شرایط موجود مشکلی برای ارسال صندوق به مناطق صعب العبور نداریم و تمامی صندوق ارسال و فرآیند انتخابات شروع شده است.