تقدیر فرماندار طی پیامی از حضور بی نظیر و پرشور مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان سلماس در راهپیمایی خانوادگی خودرویی یوم الله ٢٢ بهمن

فرماندار شهرستان سلماس طی پیامی حضور بی نظیر و پرشور مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان سلماس در راهپیمایی خانوادگی خودرویی یوم الله ٢٢ بهمن تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ علی اکبر عسکری امروز بعداز حضور بی نظیر مردم ولایت مدار و همیشه در صحنه شهرستان سلماس در راهپیمایی حماسی  خانوادگی خودرویی یوم‌الله 22 بهمن پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

                     بنام خدا

راهپیمایی حماسی خانوادگی خودرویی ٢٢بهمن تجدید میثاق ملت بزرگ ایران با ارزش‌ها و آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی ایران و حمایت و همراهی همه جانبه از نظام و انقلاب اسلامی است.

حضور چشمگیر و باشکوه مردم شهرهای سلماس و تازه شهر در راهپیمایی  خودرویی 22 بهمن نشان از آن دارد که همه مردم، فارغ از گرایش ها و سلایق متفاوت سیاسی برای استحکام بنای رفیع انقلاب، متحد و یک دل به میدان آمده و آمادگی خود را برای مشارکت بیش از پیش اعلام می نمایند.

مردم غیور سلماس که همواره در کنار نظام و انقلاب بودند امروز نیز با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی با خودروهای خود در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه حاضر شدند و بار دیگر حماسه افریدند، مردم باوجود اینکه در شرایط سخت تحریم و جنگ تمام عیار اقتصادی به خوبی در مقابل دشمن ایستادگی کردند و نشان دادند همواره پشتوانه انقلاب هستند.

اینجانب از عموم مردم غیور و همیشه در صحنه شهرستان سلماس که با  اراده بی نظیر خود، جلوه دیگری از عظمت، اقتدار و میثاق ملی را به نمایش گذاشتند، قدردانی نموده و از تمامی کسانی که در ساماندهی این شور مردمی تلاش نمودند به خصوص کمیته های ١٨گانه ستاد برگزاری مراسم دهه فجر شهرستان تشکر نموده و سعادت، سربلندی و بهروزی همگان را در مسیر دستیابی همه جانبه به آرمان‌های انقلاب اسلامی، از درگاه خداوند منان مسألت می‌نمایم.

علی اکبر عسکری
فرماندار شهرستان سلماس