تغییر ساعات کار ادارات شهرستان سلماس از روز شنبه

ساعت کار ادارات شهرستان سلماس از روز شنبه یک تیر به مدت 45 روزاز ساعت 6/30 صبح شروع و ساعت 13/30 ظهر پایان می یابد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ در بخشنامه ای تغییر ساعات کاری ادارات را به کلیه دستگاه های اجرایی و کلیه نهادهای عمومی دولتی و غیردولتی و شهرداری های شهرستان ابلاغ کرد.
در  بخشنامه فرماندار سلماس آمده است: به استناد نامه مورخه 28 خرداد استاندار محترم آذربایجان غربی در خصوص تغییر ساعت کار دستگاه های دولتی، ادارات، بانک ها، شهرداری ها و سایر موسسات عمومی غیر دولتی در راستای طرح ملی کاهش پیک بار مصرف برق و با عنایت به تداوم شرایط خاص جوی و با توجه به ضرورت صرفه جویی و مدیریت مصرف برق بدینوسیله اعلام میدارد ساعت کار ادارات از شنبه یک تیر ماه الی سه شنبه 15 مردادماه سال جاری از ساعت 6/30 صبح شروع و ساعت 13/30 ظهر پایان می یابد.
ضمناً با توجه به الزام ماده 87 قانون مدیریت خدمات کشوری مبنی بر رعایت 44 ساعت کار کارکنان در هفته، روزهای پنجشنبه نیز یک ساعت زودتر از سایر ایام هفته تعطیل خواهد شد.
ضروری است مسئولان محترم دستگاه های اجرایی،سازمان ها و نهادهای مستقر در شهرستان ضمن نظارت و تلاش جدی در خصوص کاهش مصرف انرژی دستگاه مربوطه، سیستم های سرمایش خود را در دمای ۲۵ درجه سانتیگراد تنظیم و حداکثر تا ساعات پیک مصرف برق خاموش نمایند.