اولین مجمع خیرین سلامت شهرستان سلماس برگزار شد

نخستین مجمع خیرین سلامت شهرستان سلماس با هدف جلب مشارکت های خیرخواهانه در حوزه سلامت با حضور خیرین و مدیران این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سلماس؛ مهمترین اهداف تشکیل مجمع خیرین سلامت در سلماس،نقش آفرینی در زمینه بهره گیری از توانمندیهای مادی و معنوی خیرین ، کمک به مدیریت بهره ور منابع مردمی در عرصه سلامت ، توجه متعهدانه به ارزشها ، اهمیت علمی و اقدام خداپسندانه نیکوکاران و تلاش برای رشد ، توسعه ، پویایی و پایداری معقول در عرصه ارایه خدمات بهداشتی و درمانی است.

حجت الاسلام موسوی امام جمعه سلماس در عمایش این مجمع گفت: عرصه بهداشت و سلامت مصداق بارز خدمت به مردم است وفعالین این حوزه باید قدر آن را بدانند.
برزگر نماینده مردم سلماس نیز اقدامات انجام شده حوزه سلامت را در سلماس توسط خیرین قابل تقدیر دانست و افزود: خیرین سلامت با توجه به نیاز جامعه در بخش های مختلف سلامت استان طبق نظر مسوولان امر سرمایه گذاری کرده اند .

فرماندار سلماس نیز در این مجمع بیان کرد: فعالیت های خیرین سلامت و جامعه پزشکی سلماس در ارتقای شاخص های بهداشتی شهرستان قابل تقدیر است، بطوریکه این عزیزان با احداث درمانگاه های خیریه و مراکز جامع سلامت توانسته اند برگ زرینی در خدمت به مردم عزیز سلماس از خود به یادگار بگذارند.

مرتضی اصغری در پایان ضمن تشکر از خیرین شهرستان سلماس گفت: خیرین سلامت سلماس با مشارکت بیش از ٦٠ میلیارد ریال در حوزه بهداشت و درمان رتبه نخست استانی را دارد.